Jukka Suutari Liiketoimintajohtaja Aulis Lundell Oy

Jukka Suutari

Toimitusjohtaja
0207 341410
jukka.suutari@aulislundell.fi

 



 

Leena Lundell

Leena Lundell

Hallituksen puheenjohtaja
0207 341 417
leena.lundell@aulislundell.fi

 



 

Lauri Laine

Lauri Laine

Tuoteryhmävastaava
0207 341416
lauri.laine@aulislundell.fi

 



 

Minna Kauppila

Minna Kauppila

Aluemyyntipäällikkö, arkkitehdit
0103 847909
minna.kauppila@aulislundell.fi

 


 

Krister Karivuo

Krister Karivuo

Aluemyyjä, henkilöasiakkaat
0207 341426
krister.karivuo@aulislundell.fi

 

 


 

Kari Kotilainen

Kari Kotilainen

Aluemyyntipäällikkö, Lounais-Suomi, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Kainuu
Profile tekninen myynti
0207 341413
kari.kotilainen@aulislundell.fi

 


 

Keijo Kuunila

Keijo Kuunila

Myyntipäällikkö, ja alueet Pohjois-Suomi, Pohjois- ja Keski-Pohjanmaa, Päijät-Häme, Keski-Suomi, Etelä-Savo, Etelä-Karjala
0103 847916
keijo.kuunila@aulislundell.fi

 


 

Antti Larte

Antti Larte

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa
0103 847 903
antti.larte@aulislundell.fi

 


 

 

Petri Henttinen

Petri Henttinen

Tuote-esittelijä, arkkitehdit
0207 341421
petri.henttinen@aulislundell.fi

 




 

Ivan Kalishevich

Export manager
0103 847911
ivan.kalishevich@aulislundell.fi

 



 

Jarmo Hauru

Export manager
040 506 7879
jarmo.hauru@aulislundell.fi

 









 

 

 

Kaunis katalogi ja vinkkejä sisustamiseen

Tilaa uutiskirjeemme, niin kuulet ensimmäisten joukossa Liunen tuoteuutuuksista, tarjouksista ja tapahtumista.